درباره تابلوهای فلکسی

Posted in مجموعه2

تابلو فلکسی فیس
 
تابلوهای فلکسی فیس همانگونه که از نامشان پیداست دارای صفحه های قابل انعطافی هستند که در حال حاضر بهترین جایگزین برای تابلوهای پلاستیک قدیمی می باشند.اینگونه تابلوها چه از لحاظ ابعاد و چه فرم دهی دارای  محدودیت حداقلی می باشند و خاصیت روکش ابریشمی و پوشش کوتینگ، مقاومت آنها را در مقابل نورخورشید و شرایط جوی نا مناسب  بسیار افزایش داده است.این مجموعه با داشتن نیروهای مجرب و متخصص در زمینه ی  تابلوهای فلکسی فیس در ابعادهای مختلف و تیراژهای بسیار بالا از قبیل ایران خودرو در سراسر کشور فعالیت  های ممتازی داشته است.


تابلو فلکسی یا همان فلکسی فیس
 
فلکسی ، فلکس یا به عبارت صحیح تر "فلکسی فیس " متریالی است که برای تابلو های سردر مغازه ها ، فروشگاه ها ، تالو های عابر پیاده ، برخی از بیلبورد ها به طور خلاصه برای تابلو هایی که لامپ مهتابی دارند استفاده میشود.
 
فلکسی یا فلکس دو نوع چینی و کره ای دارد، نوع چینی آن معمولا 18 اُنس و نوع کره ای آن 20 اُنس  میباشد ،متریال فلکسی به جنسی اطلاق میشود که نور را از خود عبور میدهد در حالی که بنر این قابلیت را ندارد و معمولا نور از جلو به آن تابانده میشود ، بنر نیز مثل فلکسی دو نوع چینی  وکره ای دارد و در دو نوع آن  گراماژی بین هشت اُنس تا سیزده اُنس را دارند ، تفاوت بنر چینی با بنر کره ای در کیفیت چاپ و مقاومت بنر است ، بنر کره ای از کیفیت چاپ بالا و همچنین  مقاومت بالتری نسبت به بنر چینی برخودار است ، بنر هایی که که برای استفاده معمولی میباشد معمولا ده اُنس چاپ میشوند ولی اگر ینر را برای تابلو های سردر فروشگاه استفاده کنید که قرار است نور از جلو داشته باشند ، توصیه میشود که بنر سیزده اُنس استفاده کنید ، البته میتوانید در این مورد با ما مشورت کنید.
 
نوع دستگاه چاپ در بالا بودن کیفیت چاپ نقش بسیار مهمی دارد، به این معنی که اگر شما برای چاپ خود از بنر کره ای استفاده کنید  ولی دستگاه که با آن چاپ میکنید دارای کیفیت پایین چاپ باشد، کار شما از کیفیت بالایی برخودار نخواهد بود.
 
در  نظر داشته باشید که فلکسی معمولا کمی تیره تر از بنر چاپ میشود ، دلیلش هم به خاطر وجود لامپ مهتابی داخل تابلو است ، چنانچه فلکسی مانند بنر چاپ شود در طول شب که مهتابی داخل تابلو روشن میشود کار چاپ شده شما تا حد زیادی بی حال و بی رنگ و رو خواهد شد.
 
 
تابلو فکسی

تابلو سازی سینا با داشتن فضای کارگاهی مناسب و در اختیار داشتن اکیپ اجرای قوی و همچنین امکانات ساخت و نصب قادر است در تهران و شهرستان ها برای تعداد و ابعاد مختلف سفارشات تابلو فلکسی بپذیرد. تابلو های فلکسی دارای 2 سال ضمانت چاپ میباشد که در مقابل تابش مستقیم نور افتاب  وتغییرات دما مقاوم میباشد و لوازم برقی بکار رفته در تابلو فلکسی از مرغوب ترین اجناس موجود در بازار میباشد که دارای شش ماه ضمانت میباشد.

 

 

 

 

درباره بیلبورد یا آگهی نما

Posted in مجموعه2

 بیلبورد یا آگهی ‌نما
 
به تابلوی بزرگی گفته می‌شود که فضای مناسبی برای نصب آگهی را در اختیار دولت، صنعتگران و عرضه کنندگان کالا می‌گذارد. و در اصل به هر فضای خارجی که امکان نصب آگهی بر آن باشد اطلاق می‌شود. اما امروزه، بیشتر به معنای تابلوهای بسیار بزرگ و نورپردازی شده‌است که بر پایه‌های بلندی قرار گرفته و از فواصل دور قابل دیده شدن هستند.


امروزه آگهی‌نماها مجموعه‌ای از تصاویربزرگ هستند، بعضی از آنها مضحک، بعضی کمی عجیب و غریب و گاهی کنایه آمیزند. ما به عنوان بیننده می‌توانیم دیدگاه‌های مختلفی نسبت به هر آگهی‌نما داشته باشیم اما این واقعیت را نمی‌توان انکار کرد که بیلبوردها، نماد جریان دائمی و روان زندگی هستند.


 بیلبوردها با توجه به نیاز میتوانند شامل بخش های گوناگونی باشند، اما معمولا بخش های زیر را داراست:
فونداسیون: در زیر زمین است و وظیفه نگهداری بار کل سازه را دارد.
پایه: صفحه نگهدارنده بر روی آن سوار میشود و جهت ارتفاع بخشیدن به تابلو استفاده میشود.
صفحه نمایش آگهی: فریم نگهداری آگهی است. یعنی همان قسمت پشت بیلبورد.
رویه تابلو: جهت نصب آگهی استفاده میشود و سطحی صاف و یکدست دارد.
سیتم نور پردازی: معمولا پژکتور یا لامپ مهتابی است.
راهرو ها و نردبان های تعویض رویه.
کلیپس و سپری: جهت صاف نگهداشتن بنر برروی بیلبورد استفاده میشود. یعنی با کشیدن بنر، باعث میشود صاف نگهداشته شود.
آگهی: این بخش همواره تغییر میکند و آگهی های مشتریان برروی آن نصب میشود. معمولا به شکل بنر، فلکسی یا استیکر است.


تابلوهای آگهی چند نوع هستند :
یکی آن‌هایی که در مکان‌های بزرگ مثل بزرگ‌ راه‌ها  نصب می‌شوند که عمدتاً مستطیلی هستند.
دوم آن‌هایی که در پیاده‌روها نصب می‌شوند که چون فضای کمتری وجود دارد قطعشان عمودی است و سوم تابلوهایی که در راهروها یا آسانسورها و... نصب شده است.


کاربردها
در بسیاری از کشورها، تخته‌های آگهی به مردم کمک می‌کنند تا جایی برای غذا خوردن، خوابیدن یا تهیه بنزین پیدا کنند، به خصوص در جایی مانند آمریکا، با بزرگراههای متعدد و مسافتهای طولانی و خالی از سکنه بین شهری، وجود چنین تابلوهایی برای مسافرین غریب و خسته، نعمتی است.


از طرفی تابلوهای آگهی، به بسیاری از شرکت‌هاو دارندگان صنایع مختلف کمک می‌کنند و وجود این تابلوهای بزرگ، برای شرکت‌ها و تجارت‌های نوپایی که قادر به پرداخت هزینهٔ تبلیغات تلویزیونی نیستند، بسیار مفید بوده است. در مقایسه با قیمت تبلیغات تلویزیونی و رادیویی و کم نتیجه بودن تبلیغات در داخل مجلات و روزنامه‌ها، بیلبورد، می‌تواند با هزینه کمتر، بیشترین تعداد مخاطب را داشته باشد.

 

 

 

درباره چلنیوم

Posted in مجموعه2

 چلینیوم یکی از انواع حروف برجسته میباشد که چند سالی از ورود آن به بازار نمی گذرد در حال حاضر یکی از زیباترین و پرمصرف ترین نوع تابلو میباشد که زیبایی و تنوع رنگ و اندازه آن موجب شده خواهان بیشتری نسبت به سایر حروف برجسته پیدا کند.
این نوع تابلو ها  در رنگ ها و اندازه های مختلف عرضه میگردد که قابلیت روشنایی نیز دارد.
ساخت حروف چلینیوم در کارگاه تابلوسازی این مجموعه به وسیله ی دستگاه حروف ساز چلینیوم به صورت اتوماتیک صورت می گیرد که جهت مشاهده نمونه این تابلو ها و حروف ساخته شده می توانید عکس های زیر را مشاهده کنید.


چلنیوم چیست ؟

چلنیوم  (چنلیوم)  یکی از انواع حروف برجسته میباشد که چند سالی از ورود آن به بازار نمی گذرد در حال حاضر یکی از زیباترین و پرمصرف ترین نوع تابلو میباشد که زیبایی و تنوع رنگ و اندازه آن موجب شده خواهان بیشتری نسبت به سایر حروف برجسته پیدا کند . این نوع تابلو ها در رنگها و اندازه های مختلف عرضه میگردد که قابلیت روشنایی نیز دارد .


 
جنس تابلو :

چلنیوم نوعی آلیاژ میباشد که در مقابل عوامل جوی محیطی بسیار مقاوم میباشد و به راحتی در مقابل آفتاب و یا  بارندگی باران رنگ خود را از دست نمی دهد . رویه حروف چلنیوم از جنس پلکسی گلس ساخت کشور تایوان میباشد که در انواع رنگهای مختلف موجود و با انتخاب مشتریان در حروف چلنیوم استفاده میشود . برای اینکه نصب این تابلو های تمیز و شیک باشد از یک زیره به عنوان مثال از ورقهای PVC استفاده میشود که لامپهایی که برای روشنایی تابلو استفاده میشود نیز بر روی این ورقها نصب میگردد .


 
رنگ و اندازه :

رنگ و اندازه لبه چلنیوم با توجه به مارکهای متعددی که وجود دارد ، متفاوت است ولی اصلی ترین و معروفترین لبه چلنیوم با مارک تجاری آلوراپید شناخته شده که در ۱۴ رنگ و در اندازه های ۹ سانت ، ۱۱ سانت و ۱۴سانت موجود میباشد . بیشترین رنگهای استفاده شده در کشورمان رنگ های استیل ( نقره ای ) ، مشکی ، و طلایی و بیشترین اندازه لبه چلنیوم استفاده شده ۹ سانت و درصد خیلی کم ۱۱ سانت میباشد . انواع دیگر چلنیوم با مارکهای دیگری نیز وجود دارند که هرکدام مزیت خاص خود را دارد . به عنوان مثال برای حروف چلنیوم با قطر های کم ( حروف ریز ) بدلیل مشکلات ساخت از لبه ۷ سانت نیز استفاده میشود .
روشنایی تابلو:
داخل حروف چلنیوم از لامپهای SMD و LED استفاده میشود . SMD بدلیل پر نور بودن و همینطور ضد آب بودن مناسب تر از LED می باشد . از مهمترین قسمت های تابلو نور آن میباشد که باید دقت بیشتری در هنگام نورپردازی شود مصرف پایین برق ، پخش مناسب نور ، خاموشی کمتر ، نصب آسان و … مزیتهای لامپ SMD نسیت به لامپای LED هستند . منبع تغذیه مورد استفاده این لامپها ترانس ۱۲v میباشد .
 
 
تاریخچه:
 
 چنلیوم (چلنیوم) با مارک تجاری Channelume ساخت کارخانجاتMCI اسپانیا است
 چنلیوم از ترکیب حروف Channel + Aluminum به معنی حروف با لبه آلومینیومی می باشد.
 کارخانجاتMCI اسپانیا ، اولین مبتکر این نوع نوار آلومینیومی در جهان می باشد.
 از سال ۲۰۰۰ میلادی نام Channelume به ALURAPID تغییر یافت.
 
  
انواع تابلوهای تبلیغاتی که سالهاست مورد استفاده قرار می گیرد، تابلوهای چلنیوم می باشند که به تابلوهای حروف برجسته نیز معروفند و امروزه با نور پردازی های متنوعی که توسط LED  در آنها صورت می گیرد
 
چلنیوم یکی از زیباترین و در عین حال جدیدترین تابلو های تبلیغات محیطی میباشد که طرفداران بسیاری نیز در بازار به خود اختصاص داده است با نصب این تابلو خواهید دید که نمای محل کارتان چند برابر زیباتر میشود . روشنایی این نوع تابلو ها بوسیله SMD ضد آب و پرنور میباشد که مصرف بسیار پایینی نیز دارد .

parragraph

تابلو سازی سینا

تابلو سازی سینا|ساخت تابلو چلنیوم|چاپ و تبلیغات|حروف برجسته

تابلو چلنیوم

تابلو چلنیوم

تابلو چلنیوم

تابلو روان

تابلو روان

تابلو روان

تابلو روان

چاپ و تبلیغات

چاپ و تبلیغات

چاپ و تبلیغات

چاپ و تبلیغات

ساخت حروف برجسته

ساخت حروف برجسته

ساخت حروف برجسته
ساخت حروف برجسته

تابلو سازی